Зачекайте
йде завантаження

Графік

проведення телефонних «гарячих ліній» посадовими

особами місцевого самоврядування та час їх проведення

Прізвище, ім’я,
по батькові
Посада Час проведення Номер
телефону
Ямщикова
Катерина
Леонідівна
секретар міської ради

2-й, 3-й четвер місяця  з 15:00 до 17:00

56-43-44
Пархоменко
Валерій
Олексійович
перший заступник
міського голови
2-й, 4-й
понеділок місяця
з 14:00 до 17:00
56-20-08

Чередниченко Володимир Миколайович

заступник міського голови

з питань діяльності виконавчих органів

(вирішення питань експлуатації та розвитку

міського господарства)

2-й, 4-й вівторок з 15:00 до 17:00 56-25-88
Нікіпелов
Віталій
Юрійович
заступник міського голови
з питань діяльності
виконавчих органів
(юридичні питання)
щовівторка
з 10:00 до 12:00
56-25-88
Марталішвілі Леся Антоліївна заступник міського голови
з питань діяльності
виконавчих органів
(гуманітарні питання)
щосереди
з 09:00 до 12:00
56-49-09
Величко Ольга Володимирівна заступник міського голови
з питань діяльності
виконавчих органів
(економічні та соціальні питання)
щочетверга
з 14:00 до 16:00
57-30-94
Сук
Наталія
Олександрівна
заступник міського голови
з питань діяльності
виконавчих органів
керуючий справами
виконавчого комітету
Полтавської міської ради
щочетверга
з 10:00 до 12:00
56-20-08
Бардіна Тетяна Олегівна заступник міського голови
з питань діяльності
виконавчих органів
(питання розвитку територій та
зв’язків з громадськістю)
щоп’ятниці
з 10:00 до 12:00
56-91-73
Мельник
Роман
Вікторович
начальник відділу-
керівник апарату
міської ради
щопонеділка
з 15:00 до 17:00
57-32-31
Сєрова Марина Гурамівна начальник відділу-
керівник прес-служби
щочетверга
з 15:00 до 17:00
56-44-56
Сорока
Інна
Миколаївна
начальник юридичного
управління виконавчого
комітету Полтавської міської ради
щочетверга
з 15:00 до 17:00
56-27-25
Філатов
Максим
Володимирович
директор Департаменту
діловодства та
інформаційних технологій
щопонеділка та щочетверга
з 14:00 до 16:00
60-31-08
Гончаров
Володимир
Олексійович
заступник директора
Департаменту діловодства та
інформаційних технологій,
начальник управління діловодства
щосереди та щоп'ятниці 
з 08:00 до 10:00
57-30-97
Куришко
Олена
Дмитрівна
начальник відділу докумен-
тального забезпечення
управління діловодства
Департаменту діловодства та
інформаційних технологій
щовівторка
з 15:00 до 16:00
56-15-33
Бурлака
Олексій
Віталійович
начальник відділу
інформаційних технологій
Департаменту діловодства та
інформаційних технологій
щовівторка
з 09:00 до 11:00
60-67-91
Василенко
Лідія
Дмитрівна
начальник
архівного відділу
міської ради
щопонеділка
з 08:00 до 12:00
56-44-64
Порожнета
Марина
Анатоліївна
заступник начальника
архівного відділу
міської ради
щочетверга
з 08:00 до 12:00
52-25-71
Лейко
Лідія
Михайлівна
начальник управління з
питань персоналу та
організаційної роботи
щочетверга
з 09:00 до 10:00
56-97-25
Васильєва
Юлія
Олександрівна
начальник відділу
організаційної роботи
управління з питань
персоналу та організаційної роботи
щопонеділка
з 09:00 до 10:00
56-08-84
Бондарчук
Віра
Павлівна
начальник управління обліку,
звітності та матеріально-
господарського забезпечення,
головний бухгалтер
щопонеділка
з 13:00 до 15:00
60-08-84
Линник
Вікторія
Михайлівна
начальник відділу
господарського забезпечення
управління обліку, звітності
та матеріально-господарсько-
го забезпечення
щовівторка
з 09:00 до 10:00
56-27-27
Орєхова
Тетяна
Олександрівна
начальник управління
з питань організаційного
забезпечення та матеріально-
технічного обслуговування
територій
щовівторка,
щочетверга
з 14:00 до 16:00
56-00-32
Гладких Сергій Віктрович начальник відділу з питань
транспортних перевезень та
зв’язку
щоп’ятниці
з 13:00 до 15:00
56-42-43
Сороковий Олександр Володимирович директор Департаменту
з питань цивільного захисту
та оборонної роботи
Полтавської міської ради
щочетверга
з 15:00 до 17:00
56-91-73
Кустолян
Тетяна
Сергіївна
начальник бюджетно-
фінансового управління
щоп’ятниці
з 14:00 до 16:00
56-33-68
Медведєв
Максим
Валерійович
начальник управління
капітального будівництва
Полтавського міськвиконкому
щочетверга
з 15:00 до 16:00
56-43-95
56-20-10
  Директор Департаменту земельних і водних ресурсів та земельного кадастру Полтавської міської ради щовівторка
з 13:00 до 15:00
щочетверга
з 09:00 до 11:00
56-56-69
  заступник начальника
управління – начальник
відділу земельного кадастру,
приватизації землі і
реєстрації прав на землю
щосереди
з 09:00 до 11:00
щоп’ятниці
з 13:00 до 15:00
57-31-75
Шевельов
Микола
Анатолійович
начальник управління з
питань містобудування та
архітектури, головний
архітектор міста
щочетверга
з 14:00 до 16:00
56-91-07
Сирота
Наталія
Олексіївна
заступник начальника
управління з питань
містобудування та
архітектури, головного
архітектора міста, начальник
служби містобудівного кадастру
щовівторка
з 9.00 до 11.00
56-95-33
Курнакова
Наталія
Олександрівна
начальник управління
майном комунальної
власності міста
щочетверга
з 15.00 до 17.00
56-19-96
Жаботинська
Ольга
Миколаївна
начальник відділу обліку,
розподілу та приватизації
житла управління майном
комунальної власності міста
щочетверга
з 15.00 до 17.00
56-20-15
Бугрій
Наталія
Миколаївна
начальник управління
адміністративних послуг
Полтавської міської ради,
адміністратор
щовівторка,
щочетверга
з 15.00 до 17.00
56-91-03
Курило
Максим
Григорович
заступник начальника
управління адміністративних послуг Полтавської
міської ради, начальник відділу
«Центр надання адміністративних послуг», адміністратор
щопонеділка,
щосереди
з 15.00 до 17.00
52-56-10
Малько
Максим
Олександрович
начальник інспекції по
контролю за благоустроєм,
екологічним та санітарним станом міста
щочетверга
з 14.00 до 15.00
60-28-77

Панасенко

Тарас

Володимирович 

начальник управління
житлово-комунального господарства
2-й, 4-й понеділок місяця
з 15.00 до 17.00
56-19-38
Попенко
Олександр
Іванович
перший заступник
начальника управління
житлово-комунального господарства
2-й, 4-й
вівторок місяця 
з 14.00 до 16.00
56-53-24

 

заступник начальника
управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради з питань утримання житлового фонду
1-а, 3-я середа місяця
з 15.00 до 17.00
60-94-49
Осипенко Микола Олександрович начальник відділу
оперативного реагування
управління житлово-комунального господарства
щовівторка
з 14.00 до 17.00
56-20-34
Волошко
Олександр
Миколайович
заступник начальника відділу
оперативного реагування
управління житлово-комунального господарства
щовівторка
з 14.00 до 17.00
56-20-34
Котов
Сергій
Олександрович
директор Департаменту
охорони здоров’я
2-й, 4-й четвер
з 14.00 до 15.00
56-90-74
Ухналь
Лариса
Вікторівна
заступник директора
Департаменту – начальник
управління охорони здоров’я
1-а, 3-я середа місяця
з 14.00 до 15.00
56-59-63
Жолоб
Оксана
Михайлівна
начальник управління планово-фінансової
роботи Департаменту охорони здоров’я
2-а, 4-а середа місяця
з 14.00 до 15.00
52-05-23
Бондаренко
Наталія
Михайлівна
начальник управління соціального
розвитку Полтавської міської ради
щочетверга
з 14.00 до 17.00
52-15-51
Каплоух
Жанна
Олександрівна
директор Департаменту освіти щовівторка
з 09.00 до 12.00
57-32-44
  начальник управління освіти Департаменту
освіти Полтавської міської ради
щопонеділка
з 09.00 до 12.00
57-32-44
Кісільова
Оксана
Володимирівна
заступник начальника управління освіти
Департаменту освіти Полтавської міської ради
щопонеділка
з 09.00 до 12.00
57-32-44
Ромас
Олена
Миколаївна
директор Департаменту культури, молоді
та сім’ї Полтавської міської ради
щосереди
з 09.00 до 12.00
54-55-19

Кислов

Ігор

Миколайович

начальник управління
у справах фізичної культури та спорту
Полтавської міської ради
щовівторка
з 09.00 до 12.00
56-41-86

Артеменко

Олександр

Степанович

Директор Департаменту економіки і інвестицій 1-й вівторок місяця з 13.00 до 17.00 56-30-81
Співак
Влада
Олександрівна
заступник директора Департаменту економіки і інвестицій, начальник управління стратегічного розвитку

3-й четвер місяця з 13.00 до 17.00

57-30-91
Ванькова
Людмила
Миколаївна
заступник директора Департаменту –
начальник управління економічної політики
2-а п’ятниця місяця
з 09.00 до 12.00
52-57-79
Солод Ігор Степанович директор Департаменту
з питань реєстрації
щочетверга
з 14.00 до 16.00
56-47-25
Яковлєва
Ірина
Василівна
заступник директора
департаменту з правових питань
щосереди
з 08.00 до 10.00
64-11-08
Безцінна
Вікторія
Юріївна
заступник директора департаменту,
начальник управління державної реєстрації
речових прав на нерухоме майно Департамен-ту з
питань реєстрації – державний реєстратор прав на
нерухоме майно
щовівторка
з 08.00 до 10.00
64-11-38
Стешенко
Тетяна
Вікторівна
заступник директора депар-таменту,
начальник управ-ління державної реєстрації юридичних та
фізичнихосіб-підприємців Департаменту з питань реєстрації –
державний реєстратор юридичних та фізичних осіб-підприємців
щопонеділка
з 08.00 до 10.00
64-11-38
Скриль
Марія
Сергіївна
начальник управління реєстрації,
зняття з реєстрації місця проживання
фізичних осіб Департаменту з питань реєстрації
щовівторка
з 14.00 до 16.00
56-95-83
Векленко
Любов
Михайлівна
директор Полтавського міського центру
соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
щосереди
з 10.00 до 12.00
56-25-13
Довгаль
Олексій
Сергійович
в. о. директора Комунальної організації
«Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради
щосереди
з 13.00 до 16.00
64-14-04

Черкун

Роман

Сергійович

заступник директора, начальник відділу координації міжнародних проектів та залучення інвестицій комунальної організації Інституту розвитку міста Полтавської міської ради щосереди
з 13.00 до 16.00
64-14-04
Синягівський
Сергій
Олександрович
голова Київської районної у м. Полтава ради 3-й вівторок місяця
з 13.00 до 14.00
56-58-88
Погорілець
Ірина
Костянтинівна
заступник голови Київської районної у м. Полтава ради 2-й та 4-й
понеділок місяця
з 13.00 до 17.00
56-58-23
Тригубенко
Світлана
Василівна
заступник голови Київської районної у м. Полтава ради
з питань діяльності виконавчого органу
2-й, 4-й
понеділок місяця 
з 09.00 до 12.00
60-63-18
Лямін
Андрій
Юрійович
заступник голови Київської районної у м. Полтава ради
з питань діяльності виконавчого органу
2-й, 4-й
понеділок місяця
з 08.00 до 10.00
60-62-85
Борисенко Ольга Петрівна заступник голови Київської районної у м. Полтава ради
з питань діяльності виконавчого органу
1-а середа,
3-й понеділок місяця
з 09.00 до 12.00
56-59-86
Кобищан
Наталія
Олексіївна
заступник голови Київської районної у м. Полтава ради
з питань діяльності виконавчого органу –
начальник управління соціа-льного захисту населення
2-й вівторок місяця
з 9.00 до 12.00
56-24-75
Сопко
Олександр
Миколайович
керуючий справами виконавчого комітету
Київської районної у м. Полтава ради
щочетверга
з 09.00 до 12.00
56-38-25
Хавренков
Сергій
Юрійович
голова Шевченківської районної у м. Полтава ради 1-й вівторок місяця
з 14.00 до 17.00
63-11-05
Костіна
Наталія
Григорівна
заступник голови Шевченківської районної у м. Полтава ради 2-а середа місяця
з 10.00 до 12.00
63-11-02
Арсененко
Галина
Іванівна
заступник голови Шевченківської районної у м. Полтава ради
з питань діяльності виконавчого органу – начальник управління
соціального захисту населення
2-й, 4-й
понеділок
з 8.00 до 10.00
68-11-45
Андросова
Олена
Анатоліївна
заступник голови Шевченківської районної
у м. Полтава ради з питань діяльності виконавчого органу
щосереди
з 09.00 до 12.00
63-11-15
Верхогляд
Артем
Володимирович
заступник голови Шевченківської районної у м. Полтава ради з питань діяльності виконавчого органу щочетверга
з 09.00 до 12.00
63-36-98
Мокієнко
Володимир
Валентинович
керуючий справами виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтава ради 4-а середа місяця
з 13.00 до 16.00
63-11-10
Білокінь
Сергій
Васильович
голова Подільської районної у м. Полтава ради 1-й, 3-й
вівторок місяця
з 15.00 до 17.00
60-25-92
Бойко
Сергій
Вікторович
заступник голови Подільської районної у м. Полтава ради 2-й, 4-й
понеділок місяця
з 15.00 до 17.00
60-25-92
Дубець
Наталія
Володимирівна
заступник голови Подільської районної у м. Полтава ради
з питань діяльності виконавчого органу
2-й, 4-й
вівторок місяця
з 10.00 до 12.00
60-13-21
Грінченко
Олексій
Вікторович
заступник голови Подільської районної у м. Полтава ради
з питань діяльності виконавчого органу
1-а, 3-а середа місяця
з 10.00 до 12.00
60-13-21
Каркач
Андрій
Володимирович
заступник голови Подільської районної у м. Полтава ради
з питань діяльності виконавчого органу – начальник управління
соціального захисту населення
щопонеділка
з 09.00 до 12.00
60-13-17
Грузда
Дмитро
Євгенович
керуючий справами Подільського районного виконавчого комітету щоп’ятниці
з 8.00 до 12.00
60-13-21
Кравченко
Олександр
Юрійович
староста Абазівського старостинського округу
Полтавської міської територіальної громади
щочетверга
з 09.00 до 11.00
(0532) 55-23-55
Бречко
Павло
Сергійович
староста Бричківського старостинського округу
Полтавської міської територіальної громади
щочетверга
з 09.00 до 11.00
(0532) 64-55-18
Плюйко
Дмитро
Юрійович
староста Валківського старостинського округу
Полтавської міської територіальної громади
щоденно
з 15.00 до 17.00
(0532) 64-55-87
Литвин
Тетяна
Олександрівна
староста Гожулівського старостинського округу
Полтавської міської територіальної громади
щопонеділка
з 08.00 до 12.00
(0532) 64-55-34
  староста Ковалівського старостинського округу
Полтавської міської територіальної громади
щочетверга
з 08.00 до 12.00
(0532) 64-55-56
Олійниченко
Андрій
Володимирович
староста Пальчиківського старостинського округу
Полтавської міської територіальної громади
щопонеділка,
щоп’ятниці
з 08.00 до 11.00
(0532) 64-55-57
Іонова
Наталія
Федорівна
староста Сем’янівського старостинського округу
Полтавської міської територіальної громади
щочетверга
з 09.00 до 12.00
(0532) 55-27-58
Богатир
Володимир
Іванович
староста Супрунівського старостинського округу
Полтавської міської територіальної громади
щопонеділка
з 08.00 до 10.00
(0532) 55-29-09
Антонюк
Сергій
Іванович
староста Тахтаулівського старостинського округу
Полтавської міської територіальної громади
1-й, 3-й
понеділок місяця
з 09.00 до 12.00
(0532) 55-21-86
Іщенко
Олександр
Михайлович
староста Чорноглазівського старостинського округу
Полтавської міської територіальної громади
щовівторка
з 08.00 до 12.00
щочетверга
з 14.00 до 17.00
(0532) 64-55-21