Зачекайте
йде завантаження
Фракції

                                                                    Депутатські фракції 

 

                                                              Депутатська фракція політичної партії "ЗА МАЙБУТНЄ"

Голова фракціїЄвген Дикань
Члени фракціїІгор Еренбург

Віктор Булат

Ірина Климко

Мілена Муравенко

Маріанна Соліман

Іван Діденко

Олександр Калуцький

Сергій Гонтовий

Денис Поліщук

                                                                                                                              

                                                            Депутатська фракція політичної партії "СЛУГА НАРОДУ"

Голова фракції Юрій Бражник
Члени фракціїСергій Іващенко

Антон Ярмолюк

Світлана Нестуля

Євгенія Янко

Катерина Бабіч

Марина Пілатова

Вадим Ямщиков

Сергій Марюхненко
                                                                           
                                                 Депутатська фракція політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Голова фракціїАндрій Карпов
Члени фракціїОксана Дрюк

Юлія Городчаніна

Олександр Івахов

Олександр Дедюхін

Юлія Костенко

                                                           Депутатська фракція політичної партії "РІДНЕ МІСТО"

Голова фракціїОлександр Удовіченко
Члени фракціїТарас Бойко

Едуард Волков

Максим Венгровський

Вікторія Лоза

Євген Ніколаєнко


                                    Депутатська фракція політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ"
          
Голова фракціїОксана Деркач
Члени фракціїЄвген Момонт

Віктор Чміль

Тетяна Годяк

                                     Депутатська фракція політичної партії "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА"
Голова фракціїСергій Каплін
Члени фракціїОлександр Артеменко

Ігор Кислов

Владлена Каплін


                                                                                                                
                                    Депутатська фракція політичної партії Всеукраїнське об'єднання "СВОБОДА"
Голова фракціїЮліан Матвійчук
Члени фракціїЮрій Бублик

Ігор Скляр





                                               Депутатські групи


                                                                             "За Розвиток!За Велику Полтаву!"

                                                                                            Керівництво:

                                                                               Іващенко Сергій Васильович

                                                                              Матвійчук Юліан Олександрович

                                                                              Удовіченко Олександр Васильович

                                                                                                                                           

                                                                            Учасники депутатської групи:


                                                                                Бабіч Катерина Леонідівна

                                                                                Бойко Тарас Григорович

                                                                                Бражник Юрій Юрійович

                                                                                Венгровський  Максим Васильович

                                                                                Волков Едуард Костянтинович

                                                                                Лоза Вікторія Володимирівна

                                                                                Ніколаєнко Євген Анатолійович

                                                                                Скляр Ігор Дмитрович

                                                                                Ямщиков Вадим Вікторович 

                                                                                Ярмолюк Антон Сергійович


                                                                               "Рівні можливості"

                                                                                    Керівництво:

                                                                               Бабіч Катерина Леонідівна

                                                                               Костенко Юлія Миколаївна


                                                                               Учасники депутатської групи:


                                                                               Каплін Владлена Олександрівна

                                                                               Лоза Вікторія Володимирівна

                                                                               Городчаніна Юлія Валеріївна



                                                                               "Збережемо Полтаву"

                                                                                      Керівництво:

                                                                                Гордчаніна Юлія Валеріївна

                                                                                Скляр Ігор Дмитрович


                                                                                Учасники депутатської групи:


                                                                                Бабіч Катерина Леонідівна

                                                                                Костенко Юлія Миколаївна

                                                                                Лоза Вікторія Володимирівна

                                                                                Матвійчук Юліан Олександрович

                                                                                Ямщиков Вадим Вікторович

                                                                                Волков Едуард Костянтинович

                                                                                Бражник Юрій Юрійович