Зачекайте
йде завантаження
Комісії

ПЛАН РОБОТИ Полтавської міської ради восьмого скликання на липень 2021 року

Інформація щодо складу та голів постійних комісій


З питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики

Голова комісії
Гонтовий Сергій Анатолійович
Заступник голови комісії
Ярмолюк Антон Сергійович
Секретар комісії
Климко Ірина Григорівна
Члени комісії
Чміль Віктор Іванович


З питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму

Голова комісії
Івахов Олександр Володимирович
Заступник голови комісії Ямщиков Вадим Вікторович
Секретар комісії Поліщук Денис Володимирович
Члени комісії Артеменко Олександр Степанович, Бойко Тарас Григорович, Волков Едуард Костянтинович, Городчаніна Юлія Валеріївна, Дикань Євген Олександрович, Нестуля Світлана Іванівна 


З питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів

Голова комісії
Еренбург Ігор Юрійович
Заступник голови комісії Удовіченко Олександр Васильович
Секретар комісіїМомонт Євген Андрійович
Члени комісії Булат Віктор Євгенович, Венгровський Максим Васильович, Дедюхін Олександр Сергійович, Каплін Сергій Миколайович, Матвійчук Юліан Олександрович, Пілатова Марина Василівна, Янко Євгенія Сергіївна, 



З питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, 
підтримки ветеранів війни 
та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства

Голова комісіїСоліман Маріанна Хайдарівна
Заступник голови комісії Лоза Вікторія Володимирівна
Секретар комісії Муравенко Мілена Віталіївна
Члени комісії Бабіч Катерина Леонідівна, Деркач Оксана Антонівна, Іващенко Сергій Васильович, Кислов Ігор Миколайович, Костенко Юлія Миколаївна, Скляр Ігор Дмитрович



З питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування

Голова комісії
Годяк Тетяна Олександрівна
Заступник голови комісії Бражник Юрій Юрійович
Секретар комісії Дрюк Оксана Володимирівна
Члени комісії Бублик Юрій Васильович, Діденко Іван Володимирович, Калуцький Олександр Вікторович, Каплін Владлена Олександрівна, Марюхненко Сергій Валерійович, Ніколаєнко Євген Анатолійович