Зачекайте
йде завантаження

Катерина Леонідівна Ямщикова народилася 7 грудня 1990 року у м. Полтава.

Освіта:

У 1998-2001 роках навчалася в молодшій школі СШ № 11, а з 2001-2008 — у ЗОШ № 34. Була Президентом школи, закінчила навчальний заклад з відзнакою.

У 2008-2013 роках навчалася в Українській медичній стоматологічній академії (нині Полтавський державний медуніверситет), отримала фах лікаря-стоматолога. Активна учасниця Студентського парламенту та заснувала волонтерський штаб «В ритмі молоді», що працює і зараз. Там же вступила на аспірантуру та захистила магістерську роботу у 2015 році (з відзнакою).

Учасниця освітніх програм KMBS (Києво-Могилянської бізнес-школи).

Випускниця програми БФ «Богдана Гаврилишина» — «Молодь змінить Україну»

Трудова діяльність:

З 2012 року зареєстрована, як підприємець. Загальний стаж роботи з проектами 12 років, з них — 10 років управлінський досвід.

У січні 2013 року відкрила у Полтаві «Львівську кав’ярню», яка потім змінила назву на «Місцева кав’ярня». 

З 2014 року — власниця та управлінець проектів «Кавова дефіляда» у сфері професійного кавового кейтерінгу. В кейсі понад 500 проведених кавових майстер-класів та церемоній.

У 2016 році заснувала мануфактурне виробництво (ростер цех) з обсмажування кави.

З жовтня 2018 року - власниця та директорка ТОВ «Кварта Барв» (основний вид діяльності — бізнес-консультації та консалтинг малого та середнього бізнесу, гостьовий експерт).

З 28 травня 2019 року по грудень 2020 року —  заступниця директора Комунального закладу Парк культури та відпочинку "Перемога", модератор та менеджер програм з реконструкції, інвестицій та розвитку. 

З березня 2021-го по 2022 рік працювала заступницею директора з розвитку та утримання Полтавського краєзнавчого музею. Очолювала проєкт «Велика реставрація» «Великого будівництва» 

Також у 2021 році працювала фандрезеркою проєкту із розвитку громадського, культурного та бізнесового середовища Полтави «Містохаб»

Громадська діяльність:

З 2014 року гостьовий експерт, лектор програм з молодіжного та жіночого підприємництва в КУ «Обласний молодіжний центр» /«Молодь обирає бізнес», «Школа успішного працівника», курси «Як отримати роботу».

З 2017 року член ГО «Project & Communication» автор, реалізатор, ментор програми «Крок до підприємництва» (Школа SMM, авторська програма Жіночого підприємництва з задіянням найуспішніших бізнес-леді міста) за підтримки DVV INTERNATIONAL.

З 2019 року учасниця ГО «Save Poltava» від бізнесу в питаннях збереження культурної спадщини та архітектури будівель в яких впроваджується підприємницька діяльність.

Учасниця громадського проекту «Крокуй. Полтава» — створення першої сучасної карти історичного центру міста. Співорганізатор театралізованих соціальних екскурсій.

Ініціаторка та співорганізаторка громадської акції з підтримки та відродження народних традицій «Полтава щедрує» з 2018 року.

  • Учасниця панельних дискусій, форумів міжнародного проекту Бієнале довіри «Паралелі довіри» (2019 рік).
  • Запрошена спікерка форуму «Відповідальних людей» м. Львів (2019 рік).
  • Гостьовий спікер та модератор в полтавському осередку «Української академії лідерства» з 2018 року.
  • Спікер панельних інтерактивних дискусій «Фестиваль думок» (2019 рік).
  • Спікерка та ментор програм від Студентської ради м. Полтава (з 2017 року).
  • Співавтор і спікер форуму «Створена надихати» (вересень 2018 рік).

З кінця лютого 2022 року стала однією з ініціаторок створення волонтерського громадського руху «Оборона Полтави».

Політична діяльність:

У 2020 році під час місцевих виборів обрана депутаткою Полтавської міської ради 8-го скликання від партії «Слуга Народу». 

У березні 2021 року очолила міжфракційне депутатське об’єднання «Рівні можливості» та стала співголовою депутатського об’єднання «Збережемо Полтаву» щодо захисту культурної та архітектурної спадщини.

Є лідеркою партійного руху «Зе!Жінки» в м. Полтава 

Є членкинею партії «Слуга Народу» (членство призупинено через військову службу).

28 липня 2023 року обрана секретерем міської ради.

Військова служба:

Наприкінці травня 2022 року добровільно стала до лав ЗСУ — розпочала службу медиком 116-ї окремої бригади територіальної оборони. Звання — сержант.

Підчас виконання військовою частиною бойових завдань на Донеччині виконувала обов’язки начальника медичної служби з евакуації поранених у складі підрозділу «Медики Єтті».

За час служби є ініціатором освітніх проектів для військових на тему тактичної медицини

Нагороди та відзнаки:

У 2022 році нагороджена Почесною грамотою від ОВА за волонтерську діяльність

У грудні 2022 року Катерину Ямщикову нагородили орденом «За заслуги» ІІІ ступеня з нагоди Дня місцевого самоврядування.

В червні 2023 року нагороджена медаллю «За жертовність і любов до України» від ПЦУ за підписом Епіфанія.