Кишкова паличка: на трьох пляжах Полтави не рекомендують купатися

11.06.2024 13:06:30

За результатами лабораторних досліджень поверхневих вод  в річці Ворскла на трьох пляжах виявили кишкову паличку.

Відтак,  перевищення нормативного значення індексу ЛКП (лактозо позитивні кишкові палички) виявили на пляжах Київського, Подільського, Шевченківського району.

Полтавський районний відокремлений підрозділ  ДУ «Полтавський центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» не рекомендує купатись на цих пляжах.

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста попереджає про можливі негативні наслідки купання для здоров’я людей в зазначених місцях масового відпочинку на р. Ворскла.

Закликаємо  влітку бути особливо обережними, постійно дотримуватись чистоти рук, посуду, споживати лише добре вимиті фрукти та овочі, свіжі, охайно приготовлені страви, вживати чисту воду. Тобто, зробити все для того, щоб у шлунок не потрапили мікроби-вороги.