Полтавська громада провела в останню дорогу загиблого Героя Вадима Бакулея

10.06.2024 13:06:34

10 червня у Свято-Успенському кафедральному соборі Православної Церкви України відбулося прощання з полеглим Героєм, який, виконуючи обовʼязки військової служби, вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність, гідно захищав територіальну цілісність та державний суверенітет України – Вадимом Бакулеєм.

Солдат Вадим Анатолійович Бакулей народився 12 січня 1977 року, проживав у селі Писарівка Полтавського району.

Служив на посаді водія 1-ї обслуги міномету взводу мінометної батареї батальйону оперативного призначення Національної Гвардії України.

Поблизу населеного пункту Діброва Сєвєродонецького району Луганської області отримав тяжке вогнепальне поранення, був доставлений до міської клінічної лікарні міста Вінниця. Лікарі боролися за його життя, але серце військового зупинилося 4 червня 2024 року.

Вічна пам’ять Герою!