Господарям найбільш постраждалих будинків виділили матеріальну допомогу: відбулося засідання виконкому

08.06.2024 16:06:29

8 червня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, яке провела секретар міської ради Катерина Ямщикова.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять жінки, яка загинула від російського удару.

Члени виконкому погодили надання матеріальної допомоги за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення Полтавської міської територіальної громади «Турбота» на 2024 рік чоловіку загиблої, чий будинок зруйновано повністю, у розмірі 350 тис. грн. А також господарям двох пошкоджених будинків - по 200 та 100 тис. грн. Іншим матеріальну допомогу нададуть після подачі документів.

Окрім цього, виконком прийняв рішення щодо видачі з матеріального резерву міста наявних листів шиферу та їх дозакупівлі для покриття повної потреби постраждалих.