рф вчергове обстріляла цивільну інфраструктуру у Полтавській громаді: комунальники ліквідовують наслідки пошкоджень

08.06.2024 14:06:00

7 червня рф обстріляла цивільну інфраструктуру у Полтавській громаді. Один будинок зруйновано повністю. Пошкодження отримали ще понад 50 будинків. Двом людям медики надали допомогу на місці. Одну жінку госпіталізували, на ранок 8 червня вона загинула. Співчуття рідним та близьким!

Вчора та сьогодні з самого ранку на місці працює оперативний штаб, благодійні організації, комунальники розбирають завали, представники БФ "Вільні та Незламні" допомагають мешканцям постраждалих з демонтажем та тимчасовим ремонтом дахів. Полтаваобленерго та Полтавагаз відновлюють подачу світла та газу.