Дайджест подій цього тижня

09.06.2024 13:06:10

- У Полтаві відкрилися пришкільні табори

Загалом у пришкільних таборах з 8 до 17 години перебуватимуть близько 3 тисячі дітей. Їх відпочинок триватиме 14 днів.

- У Полтаві встановлять пам'ятний знак "Битва на Ворсклі 1399 року"

На території музейного містечка Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви» встановлять пам'ятний знак "Битва на Ворсклі 1399 року".

- Розробили путівник для переселенок і переселенців у Полтаві

У путівнику можна знайти: контакти Ради з питань ВПО у Полтаві, контакти Мінреінтеграції та Мінсоцполітики, Пенсійного фонду України, контакти установ соціального захисту.

- Відзначили волейболістів – призерів «Дитячої ліги» Чемпіонату України

Відзначили спортсменів Комунального закладу «Полтавська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 2» за ІІ місце у складі команди м. Полтава у Чемпіонаті України «Дитяча ліга» з волейболу серед команд юнаків 2007 р.н. сезону 2023-2024 року.

- Полтавській громаді подарували автобус

Один із підприємців Полтави подарував громаді великий автобус.

- Полтавська громада долучилася до акції "Голоси дітей"

У сквері Студентському імені Андрія Орлова провели акція "Голоси дітей".

Цього тижня Полтавська громада провела в останню дорогу чотирьох Героїв, які загинули обороняючи Україну

Прощалися з Євгенієм Федоровим, Віталієм Нелюбою та Русланом Тараном, Вадимом Ігнатенком.

Вічна пам'ять Героям...