Успішно завершився освітній проєкт «Сонячне майбутнє»

22.05.2024 13:05:08

Упродовж травня ГО «RePower Ukraine Foundation» на базі комунального закладу «Полтавський міжшкільний ресурсний центр Полтавської міської ради» реалізували проєкт «Сонячне майбутнє» для полтавських школярів.

28 учнів відвідали п’ять онлайн лекцій, під час яких виконували завдання тематичних вікторин, знайомилися з різними видами відновлювальних джерел енергії та з правилами використання й експлуатації сонячних панелей.

21 травня у міжшкільному ресурсний центрі, за участі організаторки проєкту Ярослави Денисової та заступниці міського голови Тетяни Бардіної, підбили підсумки навчання. Учні отримали сертифікати учасників, пам’ятні подарунки від громадської організації та сувенірну продукцію від центру.

По завершенню зустрічі МРЦ отримав у подарунок розкладну сонячну панель, що розширить можливості пересувних лабораторій STEAM-центру.