Дайджест подій цього тижня

19.05.2024 13:05:50

- "Рівний-рівному": у Полтаві стартував пілотний проєкт щодо підтримки ветеранської спільноти

Метою проєкту є впровадження методик профілактики конфліктів, попередження та припинення адміністративних і кримінальних правопорушень за участю учасників бойових дій та ветеранів за принципом "рівний-рівному".

- Спортсмени Полтавської громади вибороли призові місця на Чемпіонаті України з черліденгу серед учнів та студентів

У львівському СК «Боско Арена» відбувся Чемпіонат України з черліденгу серед  учнів та студентів, в якому взяли участь понад 1500 кращих черлідерів України. Спортсмени з чотирьох клубів Полтави вибороли призові місця.

Переваги створення ОСББ та участь у програмі "Енергодім": завершилась термомодернізація ще одного будинку

В рамках програми "Фонд енергоефективності" компенсував 70% витрат, а це майже 6 млн грн для цього ОСББ.

- "Турбота": на виплату матеріальної допомоги полтавцям виділили майже 3 млн грн

Виконком виділив кошти за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення Полтавської міської територіальної громади «Турбота» на 2024 рік.

- У Полтаві погасили ювілейну марку

З нагоди 175-річчя від дня народження Панаса Мирного у Полтавському літературно-меморіальному музеї видатного українського письменника, прозаїка, громадського діяча відбулися урочистості, а також спецпогашення ювілейної марки.

- Підтримка військових, правоохоронців та субвенція "Полтававодоканалу": відбулася позачергова 54 сесія міськради

Депутати підтримали проєкти рішень щодо підтримки військових, правоохоронців та виділення 10 млн грн на ліквідацію аварійної ситуації, пов'язаної з руйнуванням частини каналізаційного напірного колектора в районі головної каналізаційно-насосної станції.

Військовим передали монокуляри та тепловізійні приціли

Монокуляри та тепловізійні приціли закупили в рамках місцевої цільової програми «Полтавський спротив».

- У Полтавській громаді тривають роботи з асфальтування

У Полтавській громаді тривають поточні ремонти вулично-дорожньої мережі.

- Полтавській дитячій музичній школі №2 виповнилося 60 років

Полтавська дитяча музична школа №2 імені Володимира Шаповаленка забезпечує потреби у творчій самореалізації та духовному розвитку дітей та молоді з Подільського району м. Полтави.

Цього тижня Полтавська громада провела в останню дорогу вісьмох Героїв, які загинули обороняючи Україну

Прощалися з Дмитром Пашегоровим, Максимом Половим, Едуардом Сальним, Сергієм Бідахом, Володимиром Пазенком, Олександром Олєйніковим, Романом Погорілим та Василем Шутем.

Вічна пам'ять Героям...