В рамках проєкту "Моя сім’я від А до Я" у Полтаві проведуть тренінг для батьків

17.04.2024 16:04:52

З метою формування свідомого та відповідального ставлення до батьківства, залучення батьків та дітей до спільного змістовного та організованого сімейного дозвілля, Департамент культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради розпочинає реалізацію на території Полтавської міської територіальної громади Проєкту родинно-сімейного виховання «Моя сім’я від А до Я».

Цільова аудиторія Проєкту – полтавські родини з дітьми та ті, хто готується створити власну родину.

В рамках Проєкту 26 квітня 2024 року о 14:00 відбудеться Тренінг для батьків «Ключ успіху вашої дитини. Як батькам не стати причиною нещасливого життя дитини».

Захід відбудеться в Молодіжному просторі інаціатив за адресою: м. Полтава, майдан Незалежності, 5.

Тренерка: Інна Якушевська – психолог «Простору захисту та підтримки у процесі правосуддя дітей, які постраждали або стали свідками насильства (модель Барнахус)».

Для участі в тренінгу та наступних заходах Проєкту запрошуємо зареєструвася за посиланням (або за допомогою QR-коду, що розміщений на афіші).

Довідки за телефонами: (0532) 56- 43-99; 050-015-54-00.