Допомога військовим та правоохоронцям: відбулася позачергова п'ятдесят друга сесія міської ради

17.04.2024 11:04:36

17 квітня, під головуванням секретаря міської ради Катерини Ямщикової, в онлайн режимі відбулася позачергова п'ятдесят друга сесія Полтавської міської ради.

Депутати затвердили в нових редакціях три місцеві цільові програми: "Полтавський спротив", "Боротьба зі злочинністю та профілактика правопорушень", "Забезпечення пожежної безпеки на 2021 - 2025 роки". Зміни стосуються надання допомоги військовим, правоохоронцям та рятувальникам.

Також депутати внесли зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Полтавської громади на 2024 рік.

Окрім цього, під час засідання погодили передачу майна та питання житлового фонду с.Супрунівка щодо передачі на передачі у власність громадян кімнат у гуртожитку.