Із засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів

16.04.2024 15:04:53

16 квітня, під головуванням депутата Полтавської міської ради Ігоря Еренбурга, відбулося засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів.

Комісія розглянула та погодила низку проєктів рішень, які винесуть на розгляд позачергової сесії міської ради.

Серед них: внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою на 2024 рік, затвредження місцевої цільвої програми "Полтавський спротив" у новій редакції, рішення щодо надання згоди на передачу майна комунальної власності у державну власність.