Цьогоріч у Полтаві планують запустити три фонтани

16.04.2024 11:04:18

16 квітня, під головуванням депутата Полтавської міської ради Сергія Іващенка, відбулося засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму.

Депутати розглянули та погодили проєкт рішення про виділення коштів на ремонт та запуск трьох фонтанів. Планують запустити фонтани розташовані по вул. 1100-річчя Полтави, у Петровському парку та на Соборному майдані. На ремонт та роботу фонтанів необхідно 950 тисяч гривень.

Окрім цього, комісія погодила проєкти рішень про ремонт пам'ятників, пам'ятних стел, які знаходяться на балансі КП "Декоративні культури", розташованих у старостинських округах, та про питання житлового фонду с. Супрунівка.

Також депутати підтримали проєкт рішення про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Полтавської громади на 2024 рік.