У БО "Світло надії" функціонує навчально-виробничий центр

23.02.2024 10:02:22

Днями заступниця міського голови Ольга Величко разом з представником Уповноваженого ВРУ з прав людини у Полтавській області Владиславом Носенком відвідали БО «Світло надії», яка впродовж багатьох років є новатором розвитку соціального підприємництва та створення нових робочих місць для представників вразливих груп у громаді.

Крім цього, ознайомилися з особливостями роботи навчально-виробничого центру - швейного цеху, де навчають і працевлаштовують жінок з місць позбавлення волі, з центрів адаптації, ВПО і просто жінок, які знаходяться в складних життєвих обставинах.

Його соціальна місія - повернути людину до повноцінного життя в соціумі, яким би не були обставини її минулого.

Після повномасштабного вторгнення підприємство частково переорієнтувалося з пошиття суконь та блузок на виробництво бронежилетів й спальників для військових.

Епідемія covid-19 та повномасштабне вторгнення внесли свої корективи у діяльність підприємства: замовників стало набагато менше, постачальники працюють з перебоями. Все це вплинуло на їх роботу. Тому існує велика потреба в нових замовленнях і тканинах.

Колектив звертається за допомогою до небайдужих і буде вдячний за будь-яку підтримку підприємства.