Полтавська громада попрощалася із загиблим Героєм Юрієм Топчієм

23.02.2024 10:02:34

23 лютого у Свято-Успенському кафедральному соборі Православної Церкви України відбулося прощання з полеглим Героєм, який, виконуючи обовʼязки військової служби, виявивши стійкість і мужність, гідно захищав територіальну цілісність та державний суверенітет України - Юрієм Топчієм.

Солдат Юрій Юрійович Топчій народився 9 серпня 1974 року, проживав у Полтаві. Закінчив 32 школу, навчався в професійно-технічному училиці №4, де отримав професію зварювальника. Працював на заводі ГРЛ та підприємстві "ТЕНТИ ПЛЮС ПОЛТАВА" зварювальником.

Призваний Полтавським обʼєднаним міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки 1 березня 2022 року на посаду стрільця другої роти однієї з військових частин.

Останнім часом перебував у розпорядженні командира частини. Помер 16 лютого 2024 року в місті Слов'янськ Донецької області.

Щирі співчуття рідним та близьким...

Вічна світла пам'ять Герою!