Із засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики.

22.02.2024 17:02:42

22 лютого, під головуванням депутата Полтавської міської ради Максима Медведєва, відбулося засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики.

Депутати розглянули та підтримали проєкти рішень, які планують винести на розгляд сесії. А саме - проєкти рішень про затвердження місцевої цільової програми "Полтавський спротив" у новій редакції, про присвоєння рангів посадовим особам місцевого самоврядування, про затвердження "Програми "Безпечне місто" на 2024 - 2028 роки", про зміни в складі Полтавської міської ради VIII скликання.

А також комісія підтримала проєкт рішення про передачу та закріплення за КП "ЖЕО №2", на праві господарського відання, об'єкти комунальної власності Полтавської громади. Йдеться про 10 приміщень, де знаходяться пульти керування ліфтами.