22.02.2024 09:02:42
22 лютого виконавчий комітет погодив встановлення меморіальних дошок Павлу Іващенку, Олексію Крижанівському, Артему Медведєву та інформаційної дошки Володимиру Кісельову.
Меморіальну дошку Павлу Іващенку встановлять на фасаді КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І.П.Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області», Олексію Крижанівському - на фасаді КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ степенів № 9 Полтавської міської ради Полтавської області», Артему Медведєву - на фасаді КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ степенів № 9 Полтавської міської ради Полтавської області».
Інформаційну дошку Володимиру Кісельову встановлять на фасадній частині будинку, що виходить на вулицю Капітана Володимира Кісельова.