18.11.2023 11:11:06
18 листопада у Свято-Успенському кафедральному соборі відбулося прощання з полеглим Героєм, який, виконуючи обовʼязки військової служби, вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність, гідно захищав територіальну цілісність та державний суверенітет України – Олександром Шматком.
Сержант Олександр Олександрович Шматко народився в Горішніх Плавнях 14 листопада 1988 року, мешкав у місті Полтава.
Воював у складі легендарного «Азову» ще задовго до початку повномасштабної війни, де йому довелося виконувати обов'язки волонтера, кулеметника, мінометника.
Останнє місце проходження військової служби Національна гвардія України військова частина А 3027 на посаді розвідника 3-го розвідувального відділення розвідки, взводу розвідки спеціального призначення.
Вірний військовій присязі, гідно виконуючи свій військовий обовʼязок, захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет виявивши стійкість і мужність, при виконанні бойового завдання загинув 11 листопада 2023 року на околиці н.п. Ямпіль, Краматорського району, Донецької обл., внаслідок отриманих мінно - вибухового осколкового поранення несумісного з життям під час артилерійського обстрілу противником позицій підрозділу.
Вічна світла пам’ять Герою…
Співчуття рідним та близьким.