18.11.2023 13:11:43
Фахівці КП «Декоративні культури» продовжують осінню висадку дерев у місті. Так, посадили алею тополь Симоні по вул. П. Юрченка та по вул. Алмазній. Крім цього, дерева висадили по вул. Курчатова. Цей вид тополь гарно очищує повітря, інтенсивно поглинає вуглекислий газ, а також, що не менш важливо, не дає алергенного пуху.
Також спеціалісти підприємства готуються до зимового періоду та опадів у вигляді снігу, тому наразі розвозять пісок у парки та сквери.