Дайджест подій цього тижня

19.11.2023 13:11:00

- Зміни до бюджету, затвердження Програм та передача майна: відбулася позачергова сесія міськради

Депутати підтримали  24 питання. Серед них внесення змін до показників бюджету на 2023 рік, якими кошти виділили й на Програму "Турбота", для виплати матеріальних допомог мешканцям громади, зокрема і військовим.

- Новим керівником КАТП-1628 став Олександр Максименко

16 листопада заступник міського голови Володимир Чередниченко представив колективу комунального підприємства КАТП-1628 нового очільника. Ним став Олександр Максименко.

- У Полтавській громаді під час повітряної тривоги не вимикатимуть вуличне освітлення

З 17 листопада у Полтавській громаді не вимикатимуть вуличне й рекламне освітлення під час повітряних тривог.

- Презентували сайт "Підтримка ВПО Полтави

На сайті розміщуватимуть всю необхідну інформацію для внутрішньо переміщених осіб.

- У Полтаві обговорили як система освіти дорослих має змінитися задля забезпечення стійкого післявоєнного відновлення України

У Полтавському художньому музеї відбувся круглий стіл на тему "Навчання впродовж життя як рушійна сила повоєнного розвитку Полтавської територіальної громади: передумови та перспективи".

- Полтава однією з перших в Україні долучилась до впровадження DREAM

Полтавська територіальна громада серед перших долучилася до закритого бета-тестування державної екосистеми управління відбудовою DREAM.

- Котельню, яка забезпечує мешканців 109 мікрорайону теплом, реконструювали

Головне завдання поточного року виконано – мешканці 109 мікрорайону з теплом. Наразі котельня обслуговує 5 тисяч абонентів.

- Для учнів 38 школи провели екскурсію на виробництві конвеєрних систем «KONSORT»

На території заводу для учнів Полтавської загальноосвітньої школи I-III ступенів №38 провели екскурсію, показали, що виготовляє підприємство.

- Полтавська міська рада уклала Меморандум про співпрацю з ГО «Регіональний розвиток України»

Спільна діяльність Полтавської міської ради та громадської організації стосуватиметься проведення заходів, реалізації програм з метою підвищення спроможності соціально-економічного розвитку населення громади.

- Розпорядники бюджетних коштів відзвітували про їх використання за 10 місяців цього року

Прозвітувалися про використання коштів Департаментом освіти - Жанна Каплоух, Департаментом охорони здоров'я - Сергій Котов, Департаментом з питань цивільного захисту - Микола Могілевцев, Управлінням соцрозвитку - Наталія Бондаренко, Управлінням у справах фізичної культури та спорту - Леся Рубан, Департаментом культури, молоді та сім'ї - Олена Ромас, Управлінням капітального будівництва - Максим Медведєв, Управлінням житлово-комунального господарства - Тарас Панасенко.

- Цього тижня Полтавська громада провела в останню дорогу сімох Героїв, які загинули обороняючи Україну

Попрощалися з Олегом Личаком, Сергієм Баришем, Сергієм Вакуленком, Сергієм Іваненком, Ігорем Руденком, Олександром Швецем, Олександром Шматком.

Вічна пам'ять Героям! Герої не вмирають!