18.09.2023 16:09:59
18 вересня відбулося перше засідання робочої групи "Полтава пам'ятає Героїв", до якої долучилися 22 людини.
Під час засідання обговорили Положення проєкту, а саме в частині подачі пакета документів. Подати заявку може кожен, але у рідних братимуть згоду. Також необхідна біографічна довідка про загиблого. Це інформація, яка буде розміщена на дошці та на інформаційному кіоску, який встановлять на початку Алеї. Якщо рідних у Героя немає, то його пам'ять вшановуватимуть без цього пакету документів.
Окрім цього, вирішили, що на розгляд робочої групи виноситимуть абсолютно всі подані заявки на встановлення дошки Героям.
"Встановлення дошок розпочнеться в цьому році, але воно відбуватиметься поступово. Кожна історія героїчна по своєму. Тому розглядати треба всі заявки", - зазначила секретар міської ради Катерина Ямщикова.
Обговорили під час засідання й наповнення дошки та тип конструкції. Пропонується розмір 2 м на 80 см. Основа буде металевою, зображення буде на композиті - це цупкий антивандальний матеріал, який витримує негоду та сонце.
Положення про проєкт "Полтава пам'ятає Героїв" планують затвердити на найближчому засіданні виконкому.