Із апаратної наради галузі ЖКГ

18.09.2023 11:09:23

18 вересня відбулася апаратна нарада з керівниками комунальних служб міської громади.

На початку наради  перший заступник міського голови Валерій Пархоменко представив присутнім заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу Володимира Чередниченка. Потім обговорили нагальні для життєдіяльності міста питання: звітувалися про виконані завдання та окреслили плани роботи на поточний тиждень.

Підприємства працюють у штатному режимі, аварійні ситуації ліквідовують у звичайному режимі.

Акцентували увагу, під час наради, на прибиранні листя, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, спилу аварійних дерев, встановленні дорожніх знаків та обмеженні руху вантажного транспорту по вул. Охтирський Шлях.