Дайджест подій цього тижня

17.09.2023 14:09:07

- У Полтаві реалізують проєкт для вшанування та збереження пам'яті про героїзм Захисників та Захисниць

Проєкт передбачає розміщення на Каштановій Алеї інформаційних щитів про загиблих Захисників та Захисниць Полтавської громади. Розміщуватимуть щити по хронології, починаючи з 2014 року.

Рейтинг шкіл Полтави за підсумками НМТ 2023 року

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складений рейтинг загальноосвітніх шкіл Полтави, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками НМТ 2023 року.

- Земельні питання, нові заступники та внесення змін до Програм: відбулася 39 сесія міськради

15 вересня відбулася тридцять дев'ята сесія Полтавської міської ради VIII скликання. Під час сесії депутати розглянули 158 питань порядку денного.

- Полтава та Свєнтохловіце: підписано лист про наміри щодо партнерської співпраці з польським містом

Лист передбачає сприяння співпраці у таких сферах: культура, мистецтво, туризм через обмін досвідом; освіта та наука, через підтримку розвитку молоді та молодіжних організацій; місцевого самоврядування, через обмін та впровадження добрих дій, підприємництва.

- Змінили склад виконавчого комітету Полтавської міської ради

Зі складу виконкому виключили Олександра Мамая, Ольгу Борисенко, Ігоря Петріченка, Олега Панкратьєва та десятьох старост.

- У Полтаві увосьме пройде акція "В музей – на велосипеді!"

Під час дії акції з 16 по 22 вересня 2023 року відвідувачі полтавських музеїв, які добралися до них на велосипеді, матимуть право безоплатного входу.

- Затвердили основний список для перейменування вулиць та провулків 4-ї черги

Першочергово на засіданні розглянули питання про зміну дати святкування Дня міста Полтава. Серед варіантів – 29 червня, 5 вересня та 9 вересня.

- Дні європейської спадщини-2023 у Полтаві: перелік заходів

Проєкт передбачає низку культурно-освітніх заходів у вигляді тематичних екскурсій, майстер-класів, лекцій, якіорганізовують і проводять музеї базової мережі закладів культури Полтавської міської територіальної громади.

- Полтавській дитячій художній школі присвоїли ім'я Святослава Пашинського

Викладач, скульптор та кераміст Святослав Пашинський загинув 26 березня 2022 року біля села Новозлатопіль Запорізької області, під час мінометного обстрілу чоловік отримав осколкове поранення голови.

- У Полтаві перейменували ще три вулиці

Перейменували вулиці Графа фон Гарнієра, Маршала Бірюзова, Спартака.

-  Цього тижня Полтавська громада провела в останню дорогу п'ятьох Героїв, які загинулиобороняючи Україну

Попрощалися з Андрієм Орловим, Ярославом Пасічником, Сергієм Різником, Вадимом Корніловим та Сергієм Богданом.

Вічна пам'ять Героям! Герої не вмирають!