25.05.2023 16:05:27
У День філолога в Центрі професійного розвитку педагогічних працівників відбувся фестиваль позитивних емоцій і гордості – свято, що подарувало хвилини радості та слави словесникам, які тримають освітній стрій, активно реалізуючи державну мовну політику.
Перший заступник міського голови Валерій Пархоменко привітав учасників заходу із професійним святом, і презентував проєкт програми розвитку та функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя Полтавської міської територіальної громади на 2023 – 2025 роки.
Також він подякував філологам за їх щоденну кропітку працю. Вони розвивають наш генетичний код нації!