Із першого пленарного засідання п’ятдесят третьої сесії Полтавської міської ради

26.04.2024 18:04:47

26 квітня під головуванням секретаря міської ради Катерини Ямщикової відбулося перше пленарне засідання п’ятдесят третьої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання.

На початку засідання зареєструвалися 30 депутатів, а також 5 депутатів доєдналися в онлайн режимі.

Першочергово, депутати розглянули та підтримали питання щодо надання допомоги військовим.

Підтримали й питання, що стосувалися комунального майна, прийняття квартири у комунальну власність громади, включення об’єктів комунальної власності до Переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні в 2024 році, розподілу територій.

Окрім цього, ухвалили рішення щодо продовження права користування земельними ділянками, передачі в оренду земельних ділянок, питання постійного користування земельними ділянками, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, передачу в оренду земельних ділянок, а також надали дозволи на розроблення проєктів землеустрою та затвердили технічну документацію із землеустрою.

Депутати внесли зміни до Програм:

• розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Полтавської міської територіальної громади на 2024 рік
  • «Безпечне місто» на 2024 – 2028 роки
  • розвитку та підтримки галузі охорони здоров’я на 2024 рік
  • розвитку освітньої галузі Полтавської міської територіальної громади на 2022– 2024 роки, зі змінами.

Після затвердження цих питань, депутати проголосували за перерву пленарного засідання. Дату проведення наступного засідання оголосять у понеділок, 29 квітня, після проведення погоджувальної ради.