Зачекайте
йде завантаження
Комісії

ПЛАН РОБОТИ Полтавської міської ради сьомого скликання на червень 2018 року

Інформація щодо складу та голів постійних комісій


З питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики

Голова комісії
Луценко Сергій Павлович
Заступник голови комісії
Левченко Володимир Сергійович
Секретар комісії
Клименко Анатолій Юрійович
Члени комісії
Печериця Володимир Григорович, Чубенко Артем Вікторович


З питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту,розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму

Голова комісії
Бєлоножко Олег Вячеславович
Заступник голови комісії Ямщиков Вадим Вікторович
Секретар комісії
Члени комісії Сенчакович Дмитро Ігорович, Мелкумова Юлія Альбертівна, Батигін Дмитро Сергійович, Голдиш Максим Анатолійович,
Бойко Юрій Олександрович, Синяк Юрій Олександрович, Матвеєва Майя Кадирівна, Климко Ірина Григорівна,
Петров Дмитро Владиславович, Гаєвий Тимофій Вікторович


З питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів

Голова комісії
Сахно Григорій Михайлович
Заступник голови комісії Соколов Андрій Борисович
Секретар комісії Павлій Віталій Юрійович
Члени комісії Матвійчук Юліан Олександрович, Корнійчук Володимир Павлович, Матковський Андрій Всеволодович, Шамота Олександр Сергійович, Бондарєва Світлана Анатоліївна, Литвиненко Сергій Петрович



З питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, 
підтримки ветеранів війни 
та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства

Голова комісії Кудацький Олександр Миколайович
Заступник голови комісії Глазов Олександр Миколайович
Секретар комісії Костенко Анатолій Анатолійович
Члени комісії Кива Владислав Миколайович, Нестуля Світлана Іванівна, Бєлашова Ліліана Іванівна, Федоряка Вячеслав Іванович



З питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування

Голова комісії
Корчака Володимир Михайлович
Заступник голови комісії Діденко Іван Володимирович
Секретар комісії Медяник Володимир Петрович
Члени комісії Синяговський Тарас Вікторович, Мартинюк Ярослав Романович, Пінчук Олександр Петрович, Бутко Сергій Сергійович