Зачекайте
йде завантаження
Комісії

ПЛАН РОБОТИ Полтавської міської ради сьомого скликання на грудень 2018 року

Інформація щодо складу та голів постійних комісій


З питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики

Голова комісії
Луценко Сергій Павлович
Заступник голови комісії
Левченко Володимир Сергійович
Секретар комісії
Клименко Анатолій Юрійович
Члени комісії
Печериця Володимир Григорович, Федоряка Вячеслав Іванович, Чубенко Артем Вікторович, Соколовський Володимир Володимирович


З питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму

Голова комісії
Сенчакович Дмитро Ігорович
Заступник голови комісії Ямщиков Вадим Вікторович
Секретар комісії Синяк Юрій Олександрович
Члени комісії Бєлоножко Олег Вячеславович, Мелкумова Юлія Альбертівна, Батигін Дмитро Сергійович,  Климко Ірина Григорівна, Голдиш Максим Анатолійович, Петров Дмитро Владиславович


З питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів

Голова комісії
Корчака Володимир Михайлович
Заступник голови комісії Соколов Андрій Борисович
Секретар комісії Чірікова-Зоріна Олена Юріївна
Члени комісії Матвійчук Юліан Олександрович, Матковський Андрій Всеволодович, Литвиненко Сергій Петрович, Сахно Григорій Михайлович, Волков Едуард Костянтинович, Лаптєв Дмитро Михайлович, Чірікова-Зоріна Олена Юріївна



З питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, 
підтримки ветеранів війни 
та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства

Голова комісії Кудацький Олександр Миколайович
Заступник голови комісії Глазов Олександр Миколайович
Секретар комісії Костенко Анатолій Анатолійович
Члени комісії Кива Владислав Миколайович, Нестуля Світлана Іванівна, Бєлашова Ліліана Іванівна, Бойко Юрій Олександрович, Матвеєва Майя Кадирівна



З питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування

Голова комісії
Кісільов Олександр Сергійович
Заступник голови комісії
Секретар комісії
Члени комісії Медяник Володимир Петрович, Синяговський Тарас Вікторович,  Пінчук Олександр Петрович, Бутко Сергій Сергійович, Павлій Віталій Юрійович, Перепелиця Микола Петрович