У Полтаві вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

26.04.2024 15:04:51

26 квітня, з нагоди вшанування Дня пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи, представники обласної та міської влади, громадських організацій, представники силових структур, громадськості поклали квіти до пам`ятного знака «Жертвам Чорнобильської катастрофи».

«До ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС долучились тисячі полтавців. Ми пам’ятаємо всіх, хто боровся з наслідками аварії, усіх, чиє життя забрав Чорнобиль. Низький уклін героям за їх подвиг», - зазначив перший заступник міського голови Валерій Пархоменко.

Усі присутні вшанували хвилиною мовчання тих, чиї життя забрав смертоносний атом, а також полеглих захисників і захисниць, які віддали своє життя за свободу, незалежність та територіальну цілісність України.