Спортсменів кіокушин карате відзначили Почесними грамотами Полтавської міськради

18.04.2024 13:04:55

18 квітня перший заступник міського голови Валерій Пархоменко та начальник Управління у справах фізичної культури та спорту Полтавської міської ради Ігор Кислов привітали спортсменів, які посіли призові місця на Чемпіонаті України з кіокушин карате, який проходив у Дніпрі.

Почесними грамотами виконавчого комітету Полтавської міської ради відзначили: Івана Чорного, Іллю Люльку, Станіслава Ставкового, Валерію Клименко, Марію та Євангеліну Гриб, Тимофія Логвіна, Вероніку Красько, Анну Губенко, Павла Толмачова, Єлизавету Каплун, Дарину Тютюнник, Вікторію Чорну, Володимира Мацюцького, Євгенія Ксьонова. А також їх тренерів - Дмитра Хашабу та Максима Місюренка.