Зачекайте
йде завантаження
Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста інформує про визначення переможців екологічних заходів серед шкільних навчальних закладів освіти міста Полтава

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста інформує про визначення переможців екологічних заходів серед шкільних навчальних закладів освіти міста Полтава

29.10.2020 08:10:00

Фото з мережі Інтернет

Днями в приміщенні Центру професійного розвитку педагогічних працівників Полтавської міської ради конкурсними журі підбито підсумки конкурсу «Менше сміття-чисте в Полтаві життя» та міського етапу щорічної акції «Зелений паросток майбутнього» (операція «Чисте повір’я»). Заходи проведено відповідно до Положень про умови проведення конкурсу/акції, затверджених відповідними рішеннями Полтавської міської ради з травня по жовтень поточного року. Проведення екологічних заходів ускладнено необхідністю дотримання карантинних вимог сьогодення.

Мета конкурсу/акції – поліпшення стану довкілля, здійснення екологічного виховання, формування у юних громадян міста таких якостей, як почуття соціальної відповідальності, небайдужості, прагнення до активних дій з впорядкування і оздоровлення довкілля, розвитку навичок налагодження взаємодії із органами місцевого самоврядування і громадськими організаціями щодо розв’язання актуальних екологічних проблем міста.

Члени конкурсного журі аналізували і оцінювали роботи за основними критеріями, а саме: актуальність роботи, отриманий ефект після вжиття практичних заходів, наукова цінність, відповідність оформлення роботи вимогам оформлення звіту. Зверталась увага на важливість розробок з точки зору їх аналітичних, практичних, науково-дослідницьких характеристик.

Конкурс «Менше сміття-чисте в Полтаві життя» проводився вперше. Конкурсанти чітко розуміють напрями вирішення проблеми переробки та утилізації побутових відходів для міста з урахуванням досвіду країн ЄС. Створено декілька відеороликів та кольорових постерів щодо культури сортування сміття, зменшення його обсягів у закладах освіти та кожній родині. Відеоролики найближчим часом планується оприлюднити для ознайомлення широких верств населення.

Під час акції «Зелений паросток майбутнього» проведено роботи з впорядкування та озеленення шкільних територій, догляду за рослинами тощо.

Переможцями конкурсу «Менше сміття-чисте в Полтаві життя» визначено:

І місце – ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9,

ІІ місце –ЗОШ № 27 та ЗОШ № 35,

ІІІ місце – ЗОШ № 8, ЗОШ №38, ЗОШ №26.

Переможцями цьогорічного міського етапу щорічної акції «Зелений паросток майбутнього» (операція «Чисте подвір’я») стали:

І місце – ЗОШ № 9,

ІІ місце – ЗОШ № 35 та ЗОШ № 38,

ІІІ місце – ЗОШ № 34, ЗОШ № 36, ЗОШ № 21 .

Учасники зазначених заходів нагороджуються дипломами Управління освіти і науки Полтавської міської ради, Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста. Переможці отримають грошову винагороду за рахунок коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища, що передбачаються видатками у поточному році відповідно до Програми охорони довкілля в місті Полтава на 2017-2021 роки.

Особлива подяка керівникам і вчителям навчальних закладів, учнівській молоді за небайдужість та практичний внесок у справу збереження довкілля міста в якому ми живемо.