Зачекайте
йде завантаження
РАЗОМ ГРАЛИ, МАЙСТРУВАЛИ, Й ПРО КНИГИ НЕ ЗАБУВАЛИ!

РАЗОМ ГРАЛИ, МАЙСТРУВАЛИ, Й ПРО КНИГИ НЕ ЗАБУВАЛИ!

13.09.2021 17:09:00

11 вересня бібліотеки Департаменту культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради вкотре продемонстрували альтернативні ідеї використання громадського та культурного простору на благо всіх містян.

Майстер-клас із розпису еко-торбинок провела молода майстриня народної творчості Світлана Меркулова бібліотеці-філіалі №11, що у Яківцях. Разом з дорослими працювали і діти, для яких на подвір’ї бібліотеки облаштували місце для гри у бадмінтон, інших руханок.

На свято «Двір святкує – бібліотека гуртує» зібрала дорослих і дітей бібліотека-філіал №7. Артисти колективу «Дивограй» влаштували справжнє свято для мешканців мікрорайону. А для малечі розвагою стали конкурси з малювання на асфальті, розфарбовування книжечок-розмальовок, ліплення з пластиліну, інтелектуальні змагання - вікторини та настільні ігри.

Локацію фестивалю «Майстерня міста» створили в цей день працівники центральної міської бібліотеки - учасники бібліотусовки «Читати – це круто» змістовно провели час на інтелектуальному перехресті, поблукала бібліотечними лабіринтами, стали учасниками бібліолотереї та отримали сувеніри - браслети і пряники з логотипом фестивалю.

Не залишилися поза увагою і користувачі сільських бібліотек, що приєдналися до міської громади. Майстер-клас по ліпленню з солоного тіста, конкурс дитячого малюнка та вікторина «В гостях у героїв казок та мультфільмів» відбулися в Івашківській сільській бібліотеці під час свята «Книжковий дім відкритий всім!». З таємничим світом ляльки-мотанки познайомили маленьких мешканців села Біологічного на майстер-класі «З ниток, клаптиків тканини та майстерного шиття оберіг є для родини, для щасливого життя» , що відбувся в місцевій сільській бібліотеці.

Згуртовані бібліотекою-філіалом №1, працювали користувачі цього закладу над оновленням бібліотечного муралу.

Участь в заходах, які відбулися в бібліотеках в дні урбаністично-культурного фестивалю «Майстерня міста» взяли до 500 полтавців.