Зачекайте
йде завантаження
12 січня – Міжнародний день доньки

12 січня – Міжнародний день доньки

12.01.2021 15:01:00

Сьогодні, 12 січня, відзначають Міжнародний день доньки. Це чудове зимове свято входить до низки сімейних свят, коли вшановують рідних – матір, батька, сина, братів та сестер.

День доньки – це насамперед свято любові, тепла, ніжності й турботи. Саме цього дня маємо чудовий привід привітати своїх доньок зі святом і приділити їм більше уваги, ніж зазвичай. Це свято має привернути увагу суспільства до проблем дівчат, а також навчити інших допомагати їм.

Мета цього дня – звернути увагу на проблеми виховання дівчат, складності взаємин в сім'ї і інші проблеми, з якими стикаються маленькі жінки. А за однією з версій День дочки з'явився для того, щоб вирівняти гендерну несправедливість, через яку довгий час народження дівчинки було менш радісною подією, ніж поява хлопчика.

У різних країнах різні традиції святкування Дня доньки. Зазвичай, цього дня у багатьох містах світу влаштовують конференції, з метою звернути увагу на проблеми виховання дочок, а також нагадати про важливість реалізації матерів. Крім цього, проводять лекції або семінари, під час яких розповідають про особливі підходи до виховання дівчат, роль жінки у житті кожної людини. Адже дівчинка – не тільки майбутня мати, але і особистість.

Але найчастіше цей день святкують в колі сім'ї, даруючи донькам усю свою увагу і радуючи їх маленькими подарунками.

Вітаємо усіх донечок зі святом! Будьте здорові і щасливі, кохані та успішні!