Зачекайте
йде завантаження
Полтавська міська рада взяла участь у конкурсі «Дієва Громада»

Полтавська міська рада взяла участь у конкурсі «Дієва Громада»

15.10.2020 16:10:00

Департаментом економіки і інвестицій було підготовлено есе з описом кращих практик цифровізації міста Полтави та заповнено анкету, у якій заначено інструменти цифровізації, що використовуються у інфраструктурі міста, муніципалітеті, комунальних закладах, при наданні адміністративних послуг. Конкурс «Дієва Громада» є першим етапом оцінки цифрової трансформації міст та областей задля написання майбутньої стратегії цифрової трансформації регіонів. Сприяючи створенню інструментів цифровізації, Міністерство Цифрової Трансформації України створює можливості для рівного доступу громадян до електронних послуг, е-демократії, розвитку смарт сіті, підвищуючи ефективність роботи муніципалітетів та розвиваючи цифрові навички населення та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Конкурс був організований Міністерством Цифрової Трансформації України у співпраці із Програмою «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що впроваджується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge за підтримки Швейцарії.

Це дало можливість громаді міста Полтави долучилось до регіональної спільноти з цифровізації та популяризації впровадження цифрових рішень в областях України, що дозволить у майбутньому залучати ресурси у громаду та здійснювати цифрову трансформацію.

Наразі бажання взяти участь у конкурсі надійшло від близько 700 громад. Більше 100 громад та міст пройшли опитування. Полтава була серед 63 громад та міст, які надали есе з описом своїх кращих практик цифровізації.

Команда цифровізації Полтавської міської ради була відзначена табличкою учасника конкурсу «Дієва Громада».