Зачекайте
йде завантаження
Із засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики.

Із засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики.

21.07.2021 11:07:00

Сьогодні, 21 липня, у приміщенні міської ради під головуванням Сергія Гонтового відбулося засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики. На засіданні присутні члени комісії, депутати Ірина Климко, Віктор Чміль, інші депутати міської ради, представники структурних підрозділів виконавчого комітету, громадськість, ЗМІ.

В порядку денному засідання 6 проєктів рішень, 2 пропозиції щодо додаткового включення проєктів рішень на розгляд п’ятої сесії та 2 поточних питання.

Під час засідання депутати розглянули такі питання :

Про затвердження комплексної цільової програми «Розвиток цивільного захисту Полтавської міської територіальної громади на 2020 - 2022 роки» в новій редакції;

Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 10.07.2020 «Про затвердження міської комплексної цільової програми «Підтримка соціальних гарантій військовослужбовців та організація допомоги військовим частинам, установам Збройних Сил України, підприємствам, установам і організаціям м. Полтави, які залучаються до територіальної оборони та мобілізаційної підготовки на 2020-2022 роки» у новій редакції»;

Про внесення змін до «Порядку розгляду електронних петицій»;

Про внесення змін до Програми технічного забезпечення проведення сесійних засідань та засідань виконавчого комітету Полтавської міської ради на період 2021-2023 роки;

Про внесення змін до рішень сесій Полтавської міської ради та затвердження положень;

Про внесення змін до Положення про постійні комісії Полтавської міської ради восьмого скликання.

Депутати розглянули такі поточні питання:

Про затвердження «Кодексу етики депутатів Полтавської міської ради».

Питання Про затвердження Положення про порядок використання фонду депутата Полтавської міської ради було вирішено доопрацювати.

Депутати міської ради розглянули та підтримали пропозиції щодо додаткового включення проєктів рішень на розгляд п’ятої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання:

Про затвердження місцевої комплексної цільової Програми «Боротьба зі злочинністю та профілактика правопорушень на 2021 рік» в новій редакції;

Про внесення змін до договору з архівною установою та його припинення.