Зачекайте
йде завантаження
«Мій світ – без насильства»

«Мій світ – без насильства»

25.11.2021 08:11:00

Департамент культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради оголошує проведення Дитячого конкурсу малюнків «Мій світ – без насильства» в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

У Конкурсі можуть брати участь діти віком до 18 років, які проживають на території Полтавської міської територіальної громади.

Для участі необхідно до 08 грудня 2021 року включно надати Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради за адресою: м. Полтава, вул. Соборності 36, каб. 122 один малюнок на тематику Конкурсу. Додатково вказати прізвище та ім'я дитини, дату народження дитини, прізвище та ім'я одного з батьків, а також контактний телефон.

Вимоги до робіт (малюнків) учасників Конкурсу:

• Конкурсні роботи (малюнки) мають стосуватися теми Конкурсу. До участі в Конкурсі допускаються роботи, що висвітлюють наступні теми: питання подолання проблем домашнього насильства, насильства за ознакою статі та жорстокого поводження з дітьми, виховання толерантної ненасильницької поведінки у дітей, популяризація загальнолюдських цінностей та відповідального ставлення до оточення.

• Малюнки повинні бути виконані самостійно – без допомоги батьків, педагогів чи копіювання готових зразків.

• Малюнки можуть бути виконані на різних матеріалах (ватман, картон, полотно) та в довільній графічній чи живописній техніці (масло, акварель, гуаш, фломастери, кольорові олівці тощо).

• Подані на конкурс роботи мають бути не менші за формат А4 (210х290).

• Від кожного учасника приймається не більше однієї роботи.

Організатором конкурсу передбачені І, ІІ та ІІІ призові місця в трьох вікових категоріях, які будуть визначені компетентним журі:

• від 6 до 9 років (включно),

• від 10 до 14 років (включно),

• від 15 до 18 років (включно).

Конкурс проводитиметься з 18 листопада по 10 грудня 2021 року.

Підведення підсумків відбудеться 10 грудня 2021 року.

По завершенню конкурсу переможці отримають заохочувальні подарунки.