Зачекайте
йде завантаження
Олександр Мамай зустрівся з аграріями Полтавської громади

Олександр Мамай зустрівся з аграріями Полтавської громади

22.06.2022 14:06:00

Сьогодні відбулася зустріч Полтавського міського голови Олександра Мамая, першого заступника міського голови Валерія Пархоменко, начальника Управління земельних ресурсів Оксани Левченко з аграріями Полтавської територіальної громади. Підприємці мали змогу особисто поставити запитання, та поспілкуватись з представниками органів міської влади.

На зустрічі обговорили питання приватизації земель, які були передані в особисте користування, з метою створення фермерського господарства. Також підняли тему розпаювання земель, та залучення аграріїв до актуальної в наш час програми «Сади перемоги».

У свою чергу, міський голова Олександр Мамай закликав аграріїв посприяти ініціативі уряду стосовно працевлаштування внутрішньо-переміщених осіб, що стоять на обліку в центрі зайнятості.

- Дякую всім аграріям, які у складні для нашої держави часи, не залишили своєї справи і працюють на нашу перемогу. У нас з'явилося чимало проблем: зерно, паливо, місце для зберігання урожаю та його збут. І в цей час нам важливо бути в прямому діалозі із аграріями і фермерами. Я впевнений, що разом ми вирішимо будь-які проблеми, ми вистоїмо і переможемо, - наголосив Олександр Мамай.