Зачекайте
йде завантаження
У Полтаві привітали медичних працівників

У Полтаві привітали медичних працівників

19.06.2020 13:06:00

За тисячі збережених людських життів, за невтомну працю на варті здоров'я кожного полтавця та відданість одній із найскладніших професій: щороку наприкінці червня ми висловлюємо найщиріші вітання представникам галузі охорони здоров'я з нагоди професійного свята.

З кожною епохою ми переконуємось, що полтавські медики можуть впоратися із будь-яким лихом та продовжують боротися із викликами сучасності, захищаючи життя і здоров'я полтавців, іноді ризикуючи власним.

Сьогодні, 19 червня, у Полтавській міській раді привітали медичних працівників міста з професійним святом. Традиційно, у третю неділю червня вся Україна вітає людей, які щодня переймають на себе весь тягар людського болю та страждань, попри усі обставини та складнощі бережуть найціннішу річ у нашому житті — людське здоров'я.

Цьогоріч для представників медичної галузі міста організували святковий захід із церемонією нагородження, враховуючи чинні карантинні обмеження.

Медики та працівники медичної сфери отримали вітання від представників міської влади, зокрема: секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоти, першого заступника міського голови Ігоря Федія, заступниці міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяни Юрченко та депутата міської ради Юліана Матвійчука.

Так, окрім теплих слів вітання та вдячності за сумлінне і кваліфіковане виконання своєї роботи, з нагоди професійного свята представники медичної галузі отримали почесні грамоти виконавчого комітету Полтавської міської ради, окремі працівники отримали сертифікати міської ради на 2 тисячі гривень та кожен медик отримає премію з міського бюджету у розмірі 1 тисяча гривень.