Зачекайте
йде завантаження
Відбулося засідання комітету з реалізації Концепції інтегрованого розвитку міста "Полтава 2030"

Відбулося засідання комітету з реалізації Концепції інтегрованого розвитку міста "Полтава 2030"

29.07.2021 15:07:00

Сьогодні у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенко (Галерея мистецтв) відбулося засідання комітету з реалізації Концепції інтегрованого розвитку міста "Полтава 2030". На засіданні присутні перший заступник міського голови Валерій Пархоменко, секретар міської ради Андрій Карпов, який модерував захід, заступник міського голови Ігор Петріченко, депутати міської ради, представники структурних підрозділів.

Подія організована комунальною організацією "Інститут розвитку міста", на базі якої розроблялася Концепція.

В рамках Концепції протягом 10 років необхідно реалізувати 62 проєкти і заходи, які мають на меті підвищити комфортність проживання у Полтаві та покращити туристичну привабливість міста. До розробки Концепції долучилися не лише представники "Інституту розвитку міста" і місцевої влади, а також громадськість та іноземні експерти.

Під час звіту за 2 роки реалізації Концепції було повністю виконано 12 проєктів і заходів, ще 50 знаходяться в процесі реалізації.

Після звітів, члени комітету затвердили програму, яка була виконана за 2 роки. А також присутні окреслили план дій для реалізації Концепції на наступні роки.