Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради: про організацію опалювального періоду

13.10.2021 13:10:00

Сьогодні, 13 жовтня, у приміщенні Полтавської міської ради під головуванням Полтавського міського голови Олександра Мамая відбулося засідання виконавчого комітету. В порядку денному одне питання, яке стосується організацію опалювального періоду 2021-2022 у місті Полтава. Члени виконкому підтримали проєкт рішення.

Згідно нього, опалювальний сезон у Полтаві починається з 15 жовтня. Першими тепло отримають дитячі садочки та лікарні. А протягом наступного тижня всі бюджетні установи мають підписати договір з НАК «Нафтогаз» для вчасної поставки газу.

Рішення про тепло у оселях мешканців громади приймуть на засіданні виконавчого комітету, яке відбудеться наступного тижня.