Зачекайте
йде завантаження
Для підприємців презентували економічну платформу «Зроблено в Україні»

Для підприємців презентували економічну платформу «Зроблено в Україні»

10.07.2024 15:07:08

9 липня у Дія.Бізнес підприємцям презентували особливості та розповіли про переваги державної економічної платформи, створеної за ініціативи Президента Володимира Зеленського – «Зроблено в Україні».

«Українці зараз, як ніколи, підтримують один одного. Але нам важливо, щоб наша країна була й економічно спроможна. А це означає, що ми маємо налагоджувати механізм поповнення бюджетів. «Зроблено в Україні» - ініціатива Президента, яка покликана на підтримку виробників – від малого до великого. Звичайно, що якщо ми будемо продовжувати підтримувати місцевих виробників – це дасть можливість державі бути стійкішою. Підприємці — двигун країни. Нам є чим і ким пишатися. Наші виробники, наші ветерани, які відкривають власну справу, наші садівники, наші аграрії, сфера послуг, кожен релокований бізнес – незламні люди. Купуйте українське!», - зауважила Катерина Ямщикова.

Регіональний офіс платформи «Зроблено в Україні» знаходиться у приміщенні Полтавського обласного центру зайнятості, за адресою вул. Сінна, 45.

За словами директорки центру зайнятості Катерини Клавдієвої, на базі їхнього офісу надається інформаційно-консультативна підтримка бізнесу з питань урядових програм розвитку. А саме:

- мікрогрантів «Власна справа»

- грантів для ветеранів, осіб з інвалідністю внаслідок війни

- грантів на переробку/дронів

- грантів на сад

- грантів на теплицю

- є-оселя: програма доступного кредитування житла

- доступні кредити «5-7-9»: інвестиційні кредити для переробної промисловості

- закупівля української с/г техніки та обладнання: компенсація 25 % витрат закупівлі

Усі консультації підприємці можуть отримати за номером телефону +380957732935