Зачекайте
йде завантаження
Дайджест подій цього тижня

Дайджест подій цього тижня

07.07.2024 14:07:57

-Полтавець Іван Чорний отримав звання Героя України

Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» старшому солдату Івану Чорному за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

- На базі 3-ї міської клінічної поліклініки відкрили після ремонту баклабораторію

На проведення капітального ремонту і перепланування приміщень лабораторії з міського бюджету було виділено 24.3 млн грн, у тому числі 14.6 млн грн на придбання  сучасного лабораторного обладнання, що забезпечить високу якість лабораторних досліджень.

-Черлідери з Полтави зайняли призові місця на Чемпіонаті Європи

Полтавські черлідери вдало виступили на Чемпіонаті Європи, який нещодавно пройшов у Норвегії.

-Відбулася зустріч представників Національної служби здоров’я України з головами територіальних громад

Під час зібрання розʼяснили шляхи вирішення ключових проблемних питань та обговорити основні порушення під час реалізації Програми медичних гарантій.

- У Полтаві функціонує регіональний офіс "Зроблено в Україні"

З травня цього року на базі Полтавської філії Полтавського обласного центру зайнятості за адресою: м. Полтава, вул. Сінна, 45 працює регіональний офіс "Зроблено в Україні" для роботи з мікро- та малим бізнесом регіону.

- Полтавська міська рада уклала угоду про співпрацю з Superhumans Center

Superhumans Center – це ультрасучасний центр реабілітації та протезування для постраждалих від війни. 

- Допомога військовим, іменна стипендія молодим вченим та передача продуктів харчування: відбулося засідання виконкому

Члени виконкому виділили 1 млн 170 тис. грн для виплати матеріальної допомоги мешканцям громади за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення Полтавської міської територіальної громади «Турбота» на 2024 рік, призначили іменну стипендію десятьом молодим вченим, а також погодили передачу майна військовим на майже 4,5 млн грн в рамках місцевої цільової програми «Полтавський спротив».

- Поліцейських Полтавщини привітали з професійним святом

У Полтаві відбулися урочистості з нагоди дев'ятої річниці створення Національної поліції України.

- 25 випускників закладів загальної середньої освіти Полтавської громади отримали 200 балів із різних предметів національного мультипредметного тесту 2024

За результатами національного мультипредметного тесту у 2024 році набрали по 200 балів 25 випускників закладів загальної середньої освіти нашої громади, із них випускниця Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області» має максимальний результат із 2-х предметів: українська мова та історія України.

- Цього тижня Полтавська громада провела в останню дорогу двох Героїв, які загинули обороняючи Україну

Прощалися із Юрієм Андрієвським та Василем Ревою.