Зачекайте
йде завантаження
У Полтаві розглядають можливість реалізації пілотного проєкту зі стоматологічної реабілітації

У Полтаві розглядають можливість реалізації пілотного проєкту зі стоматологічної реабілітації

17.06.2024 11:06:02

17 червня секретар міської ради Катерина Ямщикова зустрілася з Президентом благодійного фонду MoveUkraine Джоном Шморгуном, співзасновницею Патрицією Шморгун-Гаврилишиною.

Під час зустрічі обговорили новий напрямок реабілітації військових та ветеранів - стоматологічний. 

"Це дуже важливий момент для інтеграції наших захисників у цивільне життя. Відсутність зубів для декого є перепоною у вільному спілкуванні. Посмішка та впевненість у собі - одне з пунктів соціалізації. При цьому потрібна й робота психолога. Адже у необхідності відновлення здорової посмішки хлопців треба ще й переконати", - зазначила Катерина Ямщикова.

Благодійний фонд MoveUkraine пропонує реалізувати пілотний проєкт зі стоматологічної реабілітації, який можна запустити на базі звичайної стоматполіклініки. Послуги надаватимуть безкоштовно, оскільки матеріали закуплять в рамках проєкту. Необхідно підібрати місце та фахівців.

Згодом планують провести круглий стіл зі стоматологами громади та представниками Полтавського державного медичного університету для обговорення попиту, пропозиції та деталей проєкту.

Окрім цього, під час зустрічі обговорили деталі підготовки проєкту будівництва двох будинків для внутрішньо-переміщених осіб. 

Нагадаємо, за кошти Фонду збудують каркас будинків на 700 кв.м і 850 кв.м. Побудують два будинки по вул. Клінкерній на 24 квартири.