Дайджест подій цього тижня

16.06.2024 13:06:51

Конкурс екологічних громадських ініціатив: підтримайте проєкти Полтавської громади

Розпочалося голосування за проєкти конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2024 року.

- Кишкова паличка: на трьох пляжах Полтави не рекомендують купатися

Перевищення нормативного значення індексу ЛКП (лактозо позитивні кишкові палички) виявили на пляжах Київського, Подільського, Шевченківського району.

Для дітей з інвалідністю проводять заняття з іпотерапії

З 10 червня розпочалися заняття з іпотерапії для вихованців Полтавського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.

- "Боротьба зі злочинністю": правоохоронцям передали чергову допомогу

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи надає фінансову підтримку правоохоронним органам. На цьому тижні вчергове спрямували кошти з місцевого бюджету.

- Ботулізм: що варто знати та як вберегтися

В Україні з  початку 2024 року спеціалісти територіальних органів Держпродспоживслужби взяли участь у розслідуванні 24 випадків ботулізму з 27 постраждалими, серед яких один летальний.

Цього тижня Полтавська громада провела в останню дорогу шістьох Героїв, які загинули обороняючи Україну

Прощалися з Вадимом Бакулеєм, Миколою Дикопавленком, Владиславом Білоконем, Євгенієм Статівкою, Денисом Ліпіцьким та Костянтином Комбаліним

Вічна пам'ять Героям...