Зачекайте
йде завантаження
Для дітей з інвалідністю проводять заняття з іпотерапії

Для дітей з інвалідністю проводять заняття з іпотерапії

13.06.2024 16:06:45

З 10 червня розпочалися заняття з іпотерапії для вихованців Полтавського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. Із 2022 року - припинили через повномасштабне вторгнення рф. А цього року відновили проведення занять. 

Для занять іпотерапією відібрали дітей з порушеннями опорно-рухового апарату, з розладами аутистичного спектру, генетичними захворюваннями, які отримують реабілітаційні послуги у Центрі. Заняття проводять на кінній базі у с. Лабурівка Котелевської громади.

"На програму з іпотерапії для дітей з інвалідністю громада спрямувала 840 тисяч гривень на цей рік. Їх вистачить на проведення занять для 100 дітей. Заняття доступні для тих, хто перебуває на обліку у центрі. Іпотерапію призначають відповідно до потреб пацієнта та протипоказань", - розповіла директорка Полтавського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Тетяна Ісаєва.

Іпотерапія дає необмежені відновлювальні можливості та є унікальною реабілітаційною методикою.

"Дітям пропонують курс з десяти занять. Перше - ознайомче. Просто оздоровчо-верхова їзда, просто дитина їде. Далі з другого заняття по десяте проводяться заняття з м'ячиками, з еспандерами, з палицями гімнастичними. Сьогодні в нас шість коней і шість інструкторів", - сказала іпотерапевтка Тетяна Гекова.

Заняття проводять інструктори центру оздоровчої верхової їзди та екотуризму "Еколайф".