Зачекайте
йде завантаження
Із апаратної наради галузі ЖКГ

Із апаратної наради галузі ЖКГ

20.11.2023 15:11:35

20 листопада відбулася щотижнева апаратна нарада галузі ЖКГ, яку провів заступник міського голови Володимир Чередниченко. Разом з комунальниками обговорили питання забезпечення життєдіяльності громади.

Представники комунальних підприємств прозвітували про виконання робіт за тиждень та окреслили плани на наступний. Серед іншого, доповіли про кількість залучення комунальної техніки у боротьбі з негодою, яка розпочалася вчора.

Зокрема, КАТП-1628 випустили на маршрути 11 тракторів з відвалом та щіткою, із них 7 працювали на дорогах міста вночі, 4 – чистили сніг вранці. Також 5 вантажних автомобілів задіяли для посипання вулиць піском. 36 людей чистили зупинки громадського транспорту.

КП «Декоративні культури» почали чистити парки та сквери з 5.30 ранку. У боротьбі з негодою долучили 80 працівників та 4 одиниці техніки. Крім цього, фахівці підприємства минулого тижня ліквідували 32 аварійні дерева. Ще 2 дерева видалили із залученням техніки ДСНС, 2 дерева – силами підрядників.

ПЕЗО «Міськсвітло» займалися ремонтом світлофорних об’єктів та модулів у місті. Ліквідовували наслідки негоди, працювали за заявками мешканців громади.

Водіїв закликають не залишати свої автівки на узбіччях під час негоди.