Зачекайте
йде завантаження
З очільниками інших областей та президентом НОК обговорили розвиток спорту в Полтавській громаді

З очільниками інших областей та президентом НОК обговорили розвиток спорту в Полтавській громаді

20.11.2023 10:11:24

Полтавщину з робочим візитом відвідали начальники Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, Рівненської ОВА Віталій Коваль та президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт.

Разом із начальником Полтавської ОВА Філіпом Проніним та секретарем міської ради Катериною Ямщиковою вони поспілкувалися про важливість підтримки та розвитку різних видів спорту в громаді та області.

Зокрема, обговорили шляхи популяризації масового спорту серед дітей і дорослих, розвиток Олімпійського руху в Полтавській громаді.

«Спорт – це основа здоров’я нашого підростаючого покоління. Зародження Олімпійського спорту відбувається саме у спортивних школах. Тому зараз звертаємо увагу на можливості залучення інвестицій старту цікавих проєктів. Правильна відбудова країни не можлива без спортивного фундаменту», - зауважила під час зустрічі Катерина Ямщикова.

Довідково. На території громади функціонує 8 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, в яких працюють 130 тренерів-викладачів. Кількість вихованців – 3542 спортсмена. В ДЮСШ культивується 15 олімпійських та 6 неолімпійських видів спорту. Постійно оновлюється матеріально-технічна база ДЮСШ, проводяться поточні та капітальні ремонти. Так, в 2023 році відбувається капітальний ремонт з усунення аварії внутрішніх приміщень та зовнішніх стін будівлі Комунального закладу «Полтавська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву Nº2».

У нашій громаді запроваджено виплатити одноразових винагород (премії) спортсменам та їх тренерам: 23 спортсмени з олімпійських видів спорту отримують стипендію Полтавської міської ради.

Полтавська міська територіальна громада приділяє велику увагу ветеранам спорту. Цьогоріч 81 ветеран спорту отримав премію в розмірі 3000 грн з міського бюджету.

Цьогоріч Управління у справах фізичної культури та спорту Полтавської міської ради з олімпійських видів спорту організували та провели – 323 фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, із них 53 змагання по місту та 270 команд Полтавської міської територіальної громади відправлено на змагання різного рівня на загальну суму 5 мільйонів 986 тис. грн.