Відбувся майстер-клас з виготовлення пасхальних композицій

31.03.2023 13:03:08

У Полтаві з нагоди Великодніх свят відбувся майстер-клас з виготовлення пасхальних композицій. Департаментом культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради організовано та проведено творчий майстер-клас для дітей з багатодітних родин з числа ВПО. У передсвятковій атмосфері на базі Дитячої точки СПІЛЬНО (кімната UNICEF) відбувся майстер-клас під час якого відвідувачі отримали не лише можливість власноруч виготовити пасхальну композицію, а й масу позитивних емоцій. Діти здобули практичні навики та проявили творчу індивідуальність у виготовленні своїх пасхальних композицій. Цей майстер-клас дав можливість сповна відчути наближення Великодніх свят та поринути у світ давніх традицій нашого народу. По завершенню майстер-класу кожна дитина тримала у своїх руках власне творіння – великодні композиції і щиро вірила, що вони принесуть родині взаєморозуміння, щедрість, чистоту почуттів, здоров'я і благополуччя, мир та перемогу.