31.03.2023 12:03:16

Сьогодні перший заступник міського голови Валерій Пархоменко вручив Почесні грамоти науково-викладацькому складу Полтавського інституту економіки і права університету "Україна". А саме:

Мякушко Надії Семенівній, доктору філософії, кандидатці політичних наук, директорці Полтавського інституту економіки і права. Нагороджена Почесною грамотою з нагрудним знаком за багаторічну сумлінну працю в науково-педагогічній галузі, високу професійно-педагогічну майстерність в управлінні закладом вищої освіти, вагомий внесок у розвиток освітньої та наукової діяльності, активну національно-громадянську та державницьку позицію, розбудову культурно-освітнього простору Полтавської міської територіальної громади;

Шараварі Роману Івановичу, кандидату економічних наук, доценту, першому заступнику директора, професору кафедри правознавства та фінансів Полтавського інституту економіки і права. Нагороджений  за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток освітньої та наукової діяльності, розбудову культурно-освітнього простору Полтавської міської територіальної громади

Басенку Руслану Олександровичу, кандидату педагогічних наук, заступнику директора з науково-педагогічної роботи, міжнародної та грантової діяльності, завідувачу кафедри правознавства та фінансів Полтавського інституту економіки і права. Нагороджений за сумлінну працю в науково-педагогічній галузі, високу професійно-педагогічну майстерність, вагомий внесок у розвиток освітньої та наукової діяльності, активну громадянську позицію, розбудову культурно-освітнього простору Полтавської міської територіальної громади.

Шановні педагоги, вдячний вам за вашу титанічну працю! Зичу нових успіхів у науці та викладацькій діяльності!