Зачекайте
йде завантаження
Із засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

Із засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

14.01.2022 10:01:00

Сьогодні під головуванням заступника міського голови Євгена Рички відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. На засідання запрошені представники структурних підрозділів виконавчого комітету, районних у місті Полтаві рад, Держпродспоживслужби, правоохоронних органів, представники торгових мереж.

За словами заступника директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської міської ради Лариси Ухналь, на сьогодні на коронавірусну хворобу на території громади хворіє 983 особи, з них на стаціонарному лікуванні знаходиться 80 пацієнтів. На амбулаторному етапі продовжується активне використання кисневих концентраторів. Сьогодні таку терапію вдома отримують 45 пацієнтів.

У місті продовжується вакцинальна кампанія від коронавірусної хвороби. Функціонують шість Центрів масової вакцинації населення:

- в ТРЦ «Конкорд», ТРЦ «Екватор», ТРЦ «Київ», ТЦ «Епіцентр»;

- у будівлі колишнього поліклінічного відділення Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру з адресою: вул. Івана Мазепи, 21;

- в Центрі культури та дозвілля Полтавської міської територіальної громади за адресою: вул. Майдан Незалежності, 5.

Крім того, під час засідання Лариса Ухналь повідомила, що з 31 січня набирає чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України від 30.11.2021р. №2664 «Про затвердження Змін до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням». До визначеного переліку доповнено:

- органи місцевого самоврядування;

- заклади охорони здоров’я державної та комунальної форм власності;

- комунальних підприємств, установ та організацій.

Заступник міського голови Євген Ричка зазначив, що з 10 січня у місті помітне зростання кількості випадків виявлення коронавірусної хвороби, у середньому щоденно до 130 хворих. За його словами, на сьогодні залишається актуальним забезпечення та контроль дотримання протиепідемічних заходів. Особливо це стосується закладів, у яких проводяться масові заходи та торгівельних мереж.

Представники відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку повідомили, що протягом минулого тижня ними було проведено3 перевірки міського громадського транспорту, перевірено 130 транспортних засоби, виявлено 5 порушень. З порушниками були проведені роз’яснювальні бесіди.

За результатами обговорення було прийнято наступне розпорядження:

- забезпечити виконання вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України від 30.11.2021р. №2664 «Про затвердження змін до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням»;

- Полтавському районному управлінню поліції ГУНП у Полтавській області та ПРУ ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області забезпечити постійний контроль виконання на території Полтавської громади заходів відповідно до встановленого рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, забезпечити здійснення заходів державного нагляду за об’єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, агропродовольчими ринками, закладами громадського харчування відповідно до встановлених вимог щодо здійснення протиепідемічних заходів на період карантину;

- головам районних у місті Полтаві рад продовжити проведення перевірок по дотриманню карантинних обмежень суб’єктами господарювання на території відповідальності із залученням представників поліції, Держпродспоживслужби, інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, управління освіти Департаменту освіти Полтавської міської ради, ЗМІ;

- Департаменту охорони здоров’я Полтавської міської ради забезпечити безперебійну роботу бригад у визначених центрах масової вакцинації населення, забезпечити дотримання протиепідемічних заходів у закладах охорони здоров’я.